Svadobný babysitting

Dovoľte nám spraviť Váš svadobný deň výnimočným a bezstresovým. My sa postaráme o najmenších svadobných hostí, zatiaľ čo rodičia môžu oslavovať celú noc s vedomím, že ich deti sú v bezpečí. Animátori pripravia pre deti zaujímavý program s množstvom zábavných aktivít. Našim cieľom je vytvoriť nezabudnuteľné spomienky na Vašu svadbu aj pre deti.

Pre menšie deti si pripravíme hry, súťaže, prinesieme hračky a pomôcky, ktorými zmeníme aj tú najnudnejšiu miestnosť na miesto plné zábavy.

Väčšie deti (5-10) zabavíme hrami, súťažami, vedomostnými kvízmi. Prinesieme stolové hry a naučíme ich aj spoločenské hry. O Vašich malých hostí sa postaráme aj počas slávnostnej večere a počas diskotéky budeme prví na parkete.

Naším najväčším plusom je náš personál.  Každý náš animátor má vrúcny vzťah k deťom, je priateľský a s deťmi dlhodobo pracuje. Na Vaše deti 100% dohliadne a bude sa riadiť Vašimi pokynmi a požiadavkami.

Ponúkame aj stráženie detí na hotelovej izbe. Rodičia, ktoré majú maličké deti do 2 rokov, majú možnosť objednať si osobnú opatrovateľku, ktorá sa bude venovať výlučne ich deťom.

Na základe našich dlhoročných skúseností je najlepší pomer opatrovateľka – dieťa nasledovný:

Dojča 0 – 1 r.     1 opatrovateľka / animátor     1 dieťa

Batoľa 1 – 2 r.    1 opatrovateľka / animátor     2 deti

Deti 3 – 6 r.         1 opatrovateľka / animátor     3 deti

Deti 7 – 12 r.       1 opatrovateľka / animátor     5 detí