Narodeninové Oslavy

Narodeninové oslavy robíme na mieru pre každého oslávenca. Povedzte nám, čo má Vaše dieťa najradšej, o zvyšok sa už radi postaráme. Oslavy robíme v slovenskom jazyku alebo v angličtine. Vo vnútri či vonku, prídeme radi kamkoľvek. Skvelý kúzelník vyčaruje z klobúka prekvapenie, klaun rozosmeje všetkých, divadielko zabaví každého…

Čo všetko zabezpečujeme?

Priestory

Ak sú na oslavu pozvaní hlavne spolužiaci, spravíme Vám detskú oslavu v školskej triede, telocvični, alebo na školskom dvore.Ak nemáte vhodný priestor, my ho zabezpečíme. Oslavu narodenín nepokazí žiadne počasie! Horáreň v Horskom Parku, Apollo klub, Mlyn Klepáč, Hojdana, Olivo, rodinné a materské centrá – toto všetko sú priestory, ktoré využívame a kde sa deti skvele zabavia.V priaznivom počasí pripravíme oslavu u Vás na záhrade, na Partizánskej lúke, v Horskom parku, v parku v Líščom údolí… kamkoľvek nás zavoláte.

Animátori

Počet animátorov na oslave závisí od počtu a veku pozvaných detí. Animátori sú základ každej dobrej párty. Lebo každý vie vybaviť priestor, kúpiť tortu a vyzdobiť miestnosť. Ale iba my máme animátorov, bez ktorých deti nechcú po oslave odísť domov. Naši animátori sú zábavní, originálni, empatickí a na každú oslavu prinášajú radosť, smiech a dobré nápady.

Výzdoba

Je Váš oslávenec fanúšikom Monster High, Harry Pottera, High school musical? Vyzdobíme Vám narodeninový priestor balónikmi, girlandami, bannermi podľa želania.

Občerstvenie

Spolupracujeme s viacerými cateringovými spoločnosťami, vďaka ktorým vieme zabezpečiť absolútnu čerstvosť, kvalitu, všetko od inventára, cez personál až po samotné vrátenie priestoru do pôvodného stavu. S nami sa najete v každom prostredí.

Foto/Video

Ak budete mať záujem, tie najlepšie okamihy oslavy pre Vás zvečníme na fotografiách, alebo vám natočíme a zostriháme tie najdôležitejšie momenty na video.

Program

Máme skvelého kúzelníka, ktorý vyčaruje z klobúka prekvapenie, náš klaun rozosmeje všetkých, naše divadielko zabaví každého.
Viete aký je na dotyk mlok? Chytili by ste do rúk žabu, myšku, pakobylku alebo ježka? Máme program, počas ktorého deti spoznávajú rôzne zvieratká a ak sú odvážne, môžu ich aj pohladkať!
Chceli by ste pre každého pozvaného kamaráta darček v podobe balónového zvieratka, prilby, balónovej kvetinky alebo meča? Žiaden problém, vyrobíme ich v rámci balónového predstavenia priamo pred Vašimi očami.
Sedieť za stolom je nuda? A čo tak rozhýbať všetkých pozvaných v rámci športových hier? Takých, aké deti ešte nikdy nehrali a do ktorých sa dokáže zapojiť každý? Je to zábava, pri ktorej sa skáče, behá a občas sa aj váľa po zemi – od smiechu.
Deti by si mali občas precvičiť svoje pátracie schopnosti. Čo poviete na hľadanie pokladu podľa našich indícií? Záhady, hádanky a prekvapenie na konci. Kto by odolal?
Každá dobrá oslava potrebuje hudbu. Máme výborného DJ-a Tomáša, ktorý roztancuje všetkých, pozná hudobný vkus dnešných detí, predvádza laserovú show a k tomu púšťa medzi tancujúcich paru a bublinky. Deti milujú bublinky! Ak nie ste na tancovanie, možno si vyberiete spievanie. Máme Karaoke show a plnú skvelých hitov.

Cena

Cena každej oslavy je individuálna a je závislá od priestoru, programu, výberu jedla, počtu animátorov. Preto ju nedokážeme uviesť na tomto mieste. Ozvite sa nám, povedzte nám Vašu predstavu o oslave a my Vám obratom zašleme predbežný návrh rozpočtu. Tešíme sa na Váš telefonát alebo email.

Napíšte nám

Chcete, aby sme pre vašich najmenších zorganizovali narodeninovú oslavu? Napíšte nám, povedzte nám akú máte predstavu, a my sa postaráme o zvyšok.