Firemný rodinný deň

Firemný rodinný deň, to je ideálna príležitosť odmeniť svojich ťažko pracujúcich zamestnancov a ich rodiny, najmä deti. Zároveň je to možnosť spoznať kolegov a kolegyne nie len v úlohe spolupracovníkov a šéfov, ale aj ako rodičov.
Športovanie medzi kancelárskymi stolíkmi, diskotéka pred šéfovou pracovňou alebo divadielko v rokovacej miestnosti? Ak sa rozhodnete pre firemný rodinný deň, v prostredí vašej firmy premeníme vyhradené priestory na pár hodín na ihrisko, javisko alebo miesto na kreatívne dielničky s chutným občerstvením. Deti vám budú nakoniec závidieť, že môžete každý deň chodiť do práce, kde sa hráte, súťažíte, tancujete a kedykoľvek si môže nabrať z čokoládovej fontány.
Obráťte sa na nás a pripravíme vám nezabudnuteľný firemný rodinný deň podľa Vašich požiadaviek.

PRIESTORY

Zo skúsenosti považujeme za najvhodnejšiu alternatívu usporiadať firemný rodinný deň práve v priestoroch vašej firmy. Najmä pre deti je to zážitok o to väčší a autentickejší, keď vidia kde rodičia trávia toľko času, aký ma tatko parádny počítač, aké má maminka pohodlné kreslo. Deti sú potom často spokojnejšie, keď vedia, že rodičia pracujú na takom super zábavnom mieste.
Ak vo vás uvedená predstava predsa vzbudzuje obavu o stav kancelárií po takýchto aktivitách, radi prídeme kamkoľvek nás zavoláte.

ANIMÁTORI

Animátori sú základ každej dobrej párty. Ich počet na firemnom rodinnom dni závisí od počtu a veku zúčastnených detí. Naši animátori sú vtipní, tvoriví, zábavní, zbožnňujú deti a deti naopak zbožňujú ich. Vybaviť priestor, vyzdobiť ho, kúpiť tortu a objednať kúzelníka vedia všetci. Dušou každej dobrej detskej párty či oslavy sú však práve animátori, bez ktorých deti nechcú po oslave odísť domov.

VÝZDOBA

Každú oslavu, firemný rodinný deň radi vyzdobíme podľa vašich predstáv. Či už obľubujete nejakú konkrétnu tématiku, alebo štandardnú, detskému oku lahodiacu výzdobu, určite sa spolu na niečom kreatívnom dohodneme.

OBČERSTVENIE

Spolupracujeme s viacerými cateringovými spoločnosťami, vďaka ktorým vieme zabezpečiť absolútnu čerstvosť, kvalitu, všetko od inventára, cez personál až po samotné vrátenie priestoru do pôvodného stavu. S nami sa najete v každom prostredí.

PROGRAM

Prinesieme rekvizity na športovanie, materiál na dielničky, farbičky na maľovanie na tvár. Zavoláme kúzelníka, ktorý vám určite niečo vyčaruje z klobúka, šaša, ktorý vás zaručene rozosmeje. Alebo naše detské divadielko, ktoré zabaví všetkých, od najmenších detí až po dospelákov. Ak by ste chceli, vrámci balónového predstavenia môžeme pre všetkých vyrábať balónové príšerky, zvieratká, kvetinky alebo meče. Aby sme len nesedeli za stolom, čo tak rozhýbať sa pri rôzných športových disciplínach?  Budeme spolu skákať, behať a občas sa aj po zemi váľať – od smiechu ???? Na záver sa spolu môžeme vytancovať na detskej diskotéke.

CENA

Cena každej oslavy je individuálna a je závislá od priestoru, programu, výberu jedla, počtu animátorov. Ozvite sa nám, povedzte nám vašu predstavu o oslave a my vám obratom zašleme predbežný návrh rozpočtu. Tešíme sa na váš telefonát alebo email.