Svadobný babysitting

Dovoľte nám spraviť Váš svadobný deň výnimočným a bezstresovým. My sa postaráme o najmenších svadobných hostí, zatiaľ čo rodičia môžu oslavovať celú noc s vedomím, že ich deti sú v bezpečí. Animátori pripravia pre deti zaujímavý program s množstvom zábavných aktivít. Našim cieľom je vytvoriť nezabudnuteľné spomienky na Vašu svadbu aj pre deti.

Dovoľte nám spraviť Váš svadobný deň výnimočným a bezstresovým. Naša firma  sa postará o Vašich najmenších svadobných hostí, zatiaľ čo rodičia môžu oslavovať celú noc s vedomím, že ich deti sú v bezpečí.

Naši animátori pre Vaše deti pripravia zaujímavý, dobre naplánovaný program s množstvom zábavných aktivít. Pre deti to bude viac ako detský tábor, než nudné opatrovanie.

Našim cieľom je totiž aj pre deti vytvoriť nezabudnuteľné spomienky na Vašu svadbu.

Pre menšie deti si pripravíme hry, súťaže, prinesieme hračky a pomôcky, ktorými zmeníme aj tú najnudnejšiu miestnosť na miesto plné zábavy.

Väčšie deti (5-10) zabavíme hrami, súťažami, vedomostnými kvízmi. Prinesieme stolové hry a naučíme ich aj spoločenské hry. O Vašich malých hostí sa postaráme aj počas slávnostnej večere a počas diskotéky budeme prví na parkete.

Naším najväčším plusom je náš personál.  Každý náš animátor má vrúcny vzťah k deťom, je priateľský a s deťmi dlhodobo pracuje. Na Vaše deti 100% dohliadne a bude sa riadiť Vašimi pokynmi a požiadavkami.

Ponúkame aj stráženie detí na hotelovej izbe. Rodičia, ktoré majú maličké deti do 2 rokov, majú možnosť objednať si osobnú opatrovateľku, ktorá sa bude venovať výlučne ich deťom.

Na základe našich dlhoročných skúseností je najlepší pomer opatrovateľka – dieťa nasledovný:

Dojča 0 – 1 r.     1 opatrovateľka / animátor     1 dieťa

Batoľa 1 – 2 r.    1 opatrovateľka / animátor     2 deti

Deti 3 – 6 r.         1 opatrovateľka / animátor     3 deti

Deti 7 – 12 r.       1 opatrovateľka / animátor     5 detí

narodeninova_party_icon

Narodeninová párty

svadobny_babysitting_icon

Svadobný babysitting

family_days_icon

Firemný rodinný deň