Referencie

Spokojní klienti

Vrelo odporúčam!!! Bez animátorov z Adeos by naša svadba ani náhodou nebola taká pohodová ako bola. Aj „živšie“ deti boli zaujaté aktivitami a preto sa rodičia mohli veselo baviť. Deti boli nadšené a my tiež. Na ďalšiu väčšiu akciu s deťmi vás určite pozveme opäť Ďakujeme.

Jana Krausová

Jana Krausová

Veľmi pekne ďakujeme Agentúre Adeos za zabezpečenie animačných aktivít pre detičky na našej firemnej akcii pre naše maminky na materských dovolenkách. Veľmi profesionálny prístup animátorov a ich oddanosť práci s deťmi zaistila spokojnosť rodičov a skvelú náladu detí počas celej akcie. Mamičky sa mohli venovať kolegom, pracovným témam a užiť si trošku času pre seba a o detičky zatiaľ bolo skvelo a profesionálne postarané. Vrelo odporúčame na akúkoľvek akciu!

ING BANK N.V.

Rodinný športový deň pre našich zamestnancov s rodinami bol skvelou akciou hlavne vďaka spokojnosti jeho najprísnejších hodnotiteľov – detí. Spoločnosť Adeos im naplnila program na celý deň cez mnoho atrakcií, športových disciplín až po kreatívny program. Rodičia o deťoch ani ,,nevedeli“, prostredníctvom usmiatych animátorov bolo o všetko postarané. Ďakujeme, Adeos, za profesionálny prístup, určite znova radi využijeme ponuku Vašich služieb.

ZBERNÉ SUROVINY ŽILINA A.S.

S detským kútikom Adeos sme boli veľmi spokojní. Bohatý program pre deti plný aktivít pre všetky vekové kategórie. Oceňujeme skvelý profesionálny ako aj kamarátsky prístup animátorov voči deťom. Priniesli si všetky rekvizity, deti si z akcie odniesli pekné vyrobené darčeky a odmeny. Určite odporúčam.

Klára Sedláková

Klára Sedláková

ISMONT, s. r. o.

Vďaka agentúre Adeos sme prežili nezabudnuteľný deň na našom firemnom evente. Naše deti boli nadšené, s organizácie detskej olympiády, hľadania pokladu či vystúpenia šaša a maskota. Pani Lucka sa postarala aj o perfektné odmeny a ocenenia pre všetky detičky. Všetky dievčatá na čele s Luckou a celá organizácia nami nazvaného detského sveta boli úžasné. Odporúčam všetkými 10timi, zažijete super deň a tešíme sa na ďalší deň prežitý s vami.

Microcomp

S Agentúrou ADEOS spolupracujeme v našej kaviarni Monsters cafe už niekoľko rokov. Ich služby využívame predovšetkým pri detských oslavách – či už je to vytvorenie tematickej výzdoby podľa želania oslávenca alebo animátorské služby (v prípade potreby zabezpečia aj anglicky hovoriacich „zabávačov“), môžeme sa na nich spoľahnúť. Zabezpečiť vedia aj ďalšie zábavky a „kratochvíle“ pre deti, ale aj dospelých – rôzne tvorivé dielničky, vystúpenia šašov či kúzelníkov a tiež zábavu v externých priestranstvách tak, aby v závere oslavy boli spokojné nielen deti, ale aj dospelí. Tešíme sa, že pri organizovaní osláv v našich kaviarenskych priestoroch máme v ADEOS-e takého skvelého a nápomocného partnera, ktorý nám pomáha vytvoriť oslavu pre klienta vždy „na mieru“. 🙂

Claudia Sopková

Claudia Sopková

MONSTERS CAFE

S agentúrou ADEOS sme už spolupracovali na viacerých akciách. Keďže naša agentúra 4SPORTS media sa zameriava na kompletnú realizáciu eventov a podujatí, občas potrebujeme personálnu, ale aj ideovú výpomoc. Čo sa týka detských aktivít, tu sa s dôverou obraciame práve na ADEOS. S istotou môžme povedať, že si vždy odvedú 100% robotu, práca ich baví, personál je profesionálny a záležím im na tom, aby z akcie každé dieťa odchádzalo spokojné a s úsmevom na tvári. Spoluprácu s nimi môžem iba odporučiť.

Milan Hanzel

Milan Hanzel

4Sports Media

S agentúrou Adeos spolupracujem už niekoľko rokov a s ich službami som veľmi spokojná. Oceňujem ich kreativitu, spoľahlivosť a prístup agentúry je na profesionálnej úrovni. Na základe mojich skúsenosti môžem agentúru Adeos odporučiť aj iným spoločnostiam.

 Eva Nosáľová

Eva Nosáľová

Arval Slovakia

Adeos vždy naplánuje a zorganizuje program bez ohľadu na počasie a hlavne primerane k veku detí. Každé jedno stretnutie s deťmi je plné smiechu, nových zážitkov a šťastných tvári. Ani tentoraz nesklamali a naša oslava bola plná zábavy. Ďakujeme! Nabudúce rátame s Vami opäť.

 Michaela Solárová

Michaela Solárová

Alesa s.r.o

Ak máte na svadbe viacero detí a obávate sa, či bude o ne dobre postarané, neváhajte osloviť profesionálov, ku ktorým spoločnosť Adeos určite patrí. Vedia pekne rozdeliť program podľa veku detí a žiadny účastník sa počas ich animácii a programu nudiť nebude.

Svadobná agentúra

Svadobná agentúra

Wedday

Spoluprácu s agentúrou Adeos hodnotíme veľmi pozitívne. Kladú dôraz na prípravu, kontrolu priestorov, v ktorom sa akcia bude konat a návrh možných variánt aktivít. Priebeh aktivít bol zatiaľ vždy hladký a program sa deťom (Sv.Mikuláš) vždy veľmi páčil. Oceňujeme najmä aktivitu – tvorivé dielničky, kde každý rok prichádzajú s novými a kreatívnymi nápadmi.

Zuzana Šulek

Zuzana Šulek

SIA CENTRAL EUROPE

S firmou Adeos spolupracujeme už niekoľko rokov a pri plánovaní každej akcie prídu s ponukou nových napadov, čo nás veľmi teší a baví. Všetky doterajšie akcie dopadli na výbornú od plánovania až po realizáciu. Adeos je skvelý team mladých ľudí, ktorí chápu očakávania klienta a vždy ich aj splnia.

Diana Kalmanova

Diana Kalmanova

First Data Resources Slovakia, s.r.o.

Vynikajúca spolupráca. Profesionálny a pritom ľudský prístup. ADEOS je veľmi príjemná komunita ľudí, odborne rozhľadená, spoľahlivá, kreatívna a reaguje promptne. Nám ako v prvom rade rodičom a klientovi ušetrila veľa energie a „nervov“ pri našich firemných aj klientských deťoch. Komplexne a pozorne dohliadala na celý program , jeho jednotlivé detaily i celkový hladký priebeh. Bez váhania odporúčame!

Roman Lukac

Roman Lukac

MAYER/McCANN ERICKSON

S agentúrou Adeos sme mali (už v poradí druhú) veľmi príjemnú skúsenosť na našej firemnej akcii – Family day. Komunikácia s agentúrov je na nadštandardnej úrovni. Deti sa vybláznili na pripravenom programe a atrakciách. Animátori sa deťom venovali počas celej akcie veľmi dôsledne a dohliadali na ich pohodlie a bezpečie. Z programu sa deťom najviac páčilo maľovanie na tvár a tvorivé dielne (aj dospelým😉), kde sa opäť potvrdila profesionalita a kreativita animátorov, ďalej aj športové hry a hľadanie pokladu za ktoré deti dostali odmenu. S agentúrou veľmi radi spolupracujeme a určite ich služby využijeme znova.

Mgr. Zuzana Melegová

Mgr. Zuzana Melegová

PROCESS MANAGEMENT s.r.o.

Agentura Adeos nam pomaha pri organizovani oslavy pre nasich syncekov uz niekolko rokov😊S jej sluzbami a profesionalnym pristupom sme velmi spokojni.Kazda oslava ktoru sme spolu organizovali dopadla uzastne a vsetky deti sa vyborne bavili.Pani majitelka Lucka je plna kreativnych napadov a komunikacia s nou nepozna casove obmedzenia😊Agenturu Adeos vrelo odporucame😊

Rebeka Feješová

Rebeka Feješová