Referencie

Spokojní klienti

Vrelo odporúčam!!! Bez animátorov z Adeos by naša svadba ani náhodou nebola taká pohodová ako bola. Aj „živšie“ deti boli zaujaté aktivitami a preto sa rodičia mohli veselo baviť. Deti boli nadšené a my tiež. Na ďalšiu väčšiu akciu s deťmi vás určite pozveme opäť Ďakujeme.

Jana Krausová

Jana Krausová

S agentúrou Adeos spolupracujem už niekoľko rokov a s ich službami som veľmi spokojná. Oceňujem ich kreativitu, spoľahlivosť a prístup agentúry je na profesionálnej úrovni. Na základe mojich skúsenosti môžem agentúru Adeos odporučiť aj iným spoločnostiam.

 Eva Nosáľová

Eva Nosáľová

Arval Slovakia

Adeos vždy naplánuje a zorganizuje program bez ohľadu na počasie a hlavne primerane k veku detí. Každé jedno stretnutie s deťmi je plné smiechu, nových zážitkov a šťastných tvári. Ani tentoraz nesklamali a naša oslava bola plná zábavy. Ďakujeme! Nabudúce rátame s Vami opäť.

 Michaela Solárová

Michaela Solárová

Alesa s.r.o

S Agentúrou ADEOS spolupracujeme v našej kaviarni Monsters cafe už niekoľko rokov. Ich služby využívame predovšetkým pri detských oslavách – či už je to vytvorenie tematickej výzdoby podľa želania oslávenca alebo animátorské služby (v prípade potreby zabezpečia aj anglicky hovoriacich „zabávačov“), môžeme sa na nich spoľahnúť. Zabezpečiť vedia aj ďalšie zábavky a „kratochvíle“ pre deti, ale aj dospelých – rôzne tvorivé dielničky, vystúpenia šašov či kúzelníkov a tiež zábavu v externých priestranstvách tak, aby v závere oslavy boli spokojné nielen deti, ale aj dospelí. Tešíme sa, že pri organizovaní osláv v našich kaviarenskych priestoroch máme v ADEOS-e takého skvelého a nápomocného partnera, ktorý nám pomáha vytvoriť oslavu pre klienta vždy „na mieru“. 🙂

Claudia Sopková

Claudia Sopková

MONSTERS CAFE

S agentúrou ADEOS sme už spolupracovali na viacerých akciách. Keďže naša agentúra 4SPORTS media sa zameriava na kompletnú realizáciu eventov a podujatí, občas potrebujeme personálnu, ale aj ideovú výpomoc. Čo sa týka detských aktivít, tu sa s dôverou obraciame práve na ADEOS. S istotou môžme povedať, že si vždy odvedú 100% robotu, práca ich baví, personál je profesionálny a záležím im na tom, aby z akcie každé dieťa odchádzalo spokojné a s úsmevom na tvári. Spoluprácu s nimi môžem iba odporučiť.

Milan Hanzel

Milan Hanzel

4Sports Media

Ak máte na svadbe viacero detí a obávate sa, či bude o ne dobre postarané, neváhajte osloviť profesionálov, ku ktorým spoločnosť Adeos určite patrí. Vedia pekne rozdeliť program podľa veku detí a žiadny účastník sa počas ich animácii a programu nudiť nebude.

Svadobná agentúra

Svadobná agentúra

Wedday

Spoluprácu s agentúrou Adeos hodnotíme veľmi pozitívne. Kladú dôraz na prípravu, kontrolu priestorov, v ktorom sa akcia bude konat a návrh možných variánt aktivít. Priebeh aktivít bol zatiaľ vždy hladký a program sa deťom (Sv.Mikuláš) vždy veľmi páčil. Oceňujeme najmä aktivitu – tvorivé dielničky, kde každý rok prichádzajú s novými a kreatívnymi nápadmi.

Zuzana Šulek

Zuzana Šulek

SIA CENTRAL EUROPE

S firmou Adeos spolupracujeme už niekoľko rokov a pri plánovaní každej akcie prídu s ponukou nových napadov, čo nás veľmi teší a baví. Všetky doterajšie akcie dopadli na výbornú od plánovania až po realizáciu. Adeos je skvelý team mladých ľudí, ktorí chápu očakávania klienta a vždy ich aj splnia.

Diana Kalmanova

Diana Kalmanova

First Data Resources Slovakia, s.r.o.

Vynikajúca spolupráca. Profesionálny a pritom ľudský prístup. ADEOS je veľmi príjemná komunita ľudí, odborne rozhľadená, spoľahlivá, kreatívna a reaguje promptne. Nám ako v prvom rade rodičom a klientovi ušetrila veľa energie a „nervov“ pri našich firemných aj klientských deťoch. Komplexne a pozorne dohliadala na celý program , jeho jednotlivé detaily i celkový hladký priebeh. Bez váhania odporúčame!

Roman Lukac

Roman Lukac

MAYER/McCANN ERICKSON

S agentúrou Adeos sme mali (už v poradí druhú) veľmi príjemnú skúsenosť na našej firemnej akcii – Family day. Komunikácia s agentúrov je na nadštandardnej úrovni. Deti sa vybláznili na pripravenom programe a atrakciách. Animátori sa deťom venovali počas celej akcie veľmi dôsledne a dohliadali na ich pohodlie a bezpečie. Z programu sa deťom najviac páčilo maľovanie na tvár a tvorivé dielne (aj dospelým😉), kde sa opäť potvrdila profesionalita a kreativita animátorov, ďalej aj športové hry a hľadanie pokladu za ktoré deti dostali odmenu. S agentúrou veľmi radi spolupracujeme a určite ich služby využijeme znova.

Mgr. Zuzana Melegová

Mgr. Zuzana Melegová

PROCESS MANAGEMENT s.r.o.

Agentura Adeos nam pomaha pri organizovani oslavy pre nasich syncekov uz niekolko rokov😊S jej sluzbami a profesionalnym pristupom sme velmi spokojni.Kazda oslava ktoru sme spolu organizovali dopadla uzastne a vsetky deti sa vyborne bavili.Pani majitelka Lucka je plna kreativnych napadov a komunikacia s nou nepozna casove obmedzenia😊Agenturu Adeos vrelo odporucame😊

 Michaela Solárová

Rebeka Feješová